Par mani

Par mani

Mani sauc Linda Adamova, esmu sertificēta neirovalodas kouče (Neurolanguage Coach®), un jau gandrīz 20 gadus palīdzu cilvēkiem apgūt angļu valodu.

Mana karjera aizsākās 2003.gadā, absolvējot Latvijas Universitāti, kā vidusskolas angļu valodas skolotāja, bet liktenim uzreiz mani “iemetot” pieaugušo izglītībā, kas bija liels izaicinājums. Pievienojoties mācību centram, svešvalodas pasniegšanu nācās apvienot ar centra vadīšanu, kas ļāva iedziļināties pieprasījuma un potenciālā tirgus izpētē. Tolaik konkurence nebija tik liela un pietika ar standarta piedāvājumu, lai piesaistītu klientus. Gadiem ejot, sāka mainīties gan izpratne, gan attieksme pret svešvalodu apguvi, savukārt pakalpojuma sniedzēji nesteidzās mainīt pieeju. Krājot pieredzi, bija skaidrs, ka vecās metodes nestrādā, klienti vairāk un vairāk sāka apzināties savas vajadzības, meklēt alternatīvas, vērsties pēc palīdzības “nestandarta” situācijās. Šis man bija jauns izaicinājums rast atbildes uz jautājumiem par “nevarēšanu”, “nespēju”, “nepārliecību”…….līdz 2015.gadā ieguvu jaunas zināšanas par jaunu svešvalodu apguves metodi – Neurolanguage Coaching®

Metode savā pamatā balstās uz “brain-friendly” principiem, apvieno neirozinātni un koučingu. Šīs pieejas mērķis ir palīdzēt mācīties svešvalodas cilvēkiem, kuri (dažādu iemeslu dēļ) nav spējigi tās apgūt standarta apstākļos, piemērām –  valodu kursos.

Šodien manus pakalpojumus izmanto dažādu profesiju un amatu pārstāvji, kam angļu valoda ir kļuvusi par neatņemamo ikdienas satāvdaļu. Vieni, kam ir nepieciešams uzlabot vispārējās angļu valodas prasmes un iemaņas, paplašināt profesionālās svešvalodas zināšanas. Citi nāk pārvarēt bailes, tikt vaļā no ieraduma kļūdām, uzlabot svešvalodas kvalitāti. Manu klientu vidū ir gan iesācēji, gan cilvēki ir labām zināšanām un prasmēm. Pēdējos gados esmu pievērsusies dažādu semināru un meistarklašu izstrādei un vadīšanai, veiksmīgi sadarbojoties ar dažādām izglītības platformām. Un esmu allaž pateicīga par izteiktu uzticību un gadiem ilgu sadarbību!

Misija…

Aizraut ar savu kaisli pret jaunām zināšanām, iedvesmojot uz to neatlaidīgo apguvi. Dalīties zināšanās un pieredzē, palīdzēt kļūt brīvam no bailēm un iedrošināt lietot svešvalodu, kopā atklāt pašizglītošanās iespējas.

Projekti

 • 2022. gads

  2022.gads / uzstāšanās Latviešu valodas aģentūras tālmācības skolotāju
  tiešsaistes konferencē ar lekciju diasporas skolotājiem
  “Neirozinātnē balstīta valodiskās izaugsmes pieeja svešvalodas apguvei”

 • 2016. gads

  Kopš 2016.gada ilggadējs LTRK biedrs; vebināra “Mācāmies mācīties svešvalodas” autore

 • 2018. gads

  Kopš 2018.gada Personīgā Zīmola akadēmijas lektore

Sadarbības partneri

Sazinies ar mani

Priecāšos atbildēt uz visiem jautājumiem, kā arī uzsākt sadarbību.