Personīgi pateicos visiem saviem klientiem, kas uzticējās un ļāva pievienoties angļu valodas apgūšanas ceļojumam. Paldies visiem, kas neapmulsa un nepadevās dažreiz pat ekstrēmu izaicinājumu priekšā. Paldies visiem, kas gadiem ilgi bija uzticīgi un lojāli. Prieks zināt, ka jums klājas labi, prieks saņemt apsveikumus īpašajās dienās. Paldies par manis ieteikšanu saviem draugiem un kolēģiem. Paldies, ka esat.

Patiesā cieņā,

Linda Adamova

Jūsu English Coach.

Atsauksmes

Ramona , English for Work & Communication (B1)

“Varu  droši apgalvot, ka mana izvēle mācīties pie angļu valodas kouča Lindas Adamovas bija pareizā izvēle!Linda kā angļu valodas pasniedzēja viesa manī uzticību, pārliecību par sevi, par savām spējām runāt angļu valodā.Mācības notika online, iepriekš saskaņojot laikus-tas aizņemtajā darba grafikā ir liels pluss, ka bija iespējas variēt.Novērtēju to, ka paralēli standarta apmācībai, katru reizi bija iespēja izvēlēties tēmu un saturu, kas ir aktuāla man  tieši šajā momentā, kas nepieciešama darba vidē. Mācību procesa laikā Linda atzīmēja jaunos vārdus un man nesaprotamos izteicienus  piezīmēs, kas pēc tam ar paskaidrojumiem tika nosūtīti epastā izskatīšanai.”

Sarmīte, General English for Communication (A2)

“Mācoties ar Lindu angļu valodu, esmu ieguvusi jaunas prasmes un pārliecību par to, ka varu sarunāties angļu valodā ne tikai ar pasniedzēju bet arī ar citiem. Mācību metodes un dažādie materiāli bija pielāgoti individuāli, ļaujot man iemācīties un lietot valodu dažādās situācijās. Esmu pateicīga par Lindas sirsnību, iecietību un atbalstu! Noteikti iesaku šo pasniedzēju ikvienam, kurš vēlās efektīvi apgūt angļu valodu un lietot to ikdienas dzīvē!”

Kristīne, General English for Communication (A2)

“The individual approach to my language perception abilities has ensured successful language learning!  I am very grateful to fate that I have the opportunity to learn English with Linda!”

Aiva, General & Professional English (B2)

Every English lesson with Linda was interesting for me.
She perfectly matched the topics to my interests and activities.
Linda has the ability and knowledge to encourage and open the potential in each person.
I would definitely recommend Linda as an English teacher if you want to achieve results in your learning.

Daira, General, Business & Accounting English (B2)

“Without a doubt, taking English classes is the best decision I ever made. I really appreciate the setting of individual goals, pace of learning, and working on my actual topics. I have finally broken the speech barrier and I feel more confident in meetings and informal talks.”

Daiga, General & Business English (B1)

Angļu valodu sāku mācīties, jo tas bija nepieciešams gan specifiskai biznesa komunikācijai, gan sarunvalodai ar kolēģiem, gan privātām vajadzībām. Angļu valodu mācos jau gadu vienu reizi nedēļā. Man ļoti patīk angļu valodas nodarbības, jo tās ir pārdomātas, sniedz noderīgu informāciju, ko var viegli atcerēties, nodarbībās ir jauka atmosfēra un tieši man aktuālas un interesantas tēmas. Šī gada laikā es spēju saprasties ar ārzemju kolēģiem sarunvalodas līmenī, kā arī jūtos daudz drošāka ārzemju izbraucienos un komandējumos. Liels paldies Lindai! Turpināšu mācīties arī tālāk.

Mani klienti

BERG Research

English for Presentations (marketing & research)

LABRAINS cosmetics

Professional & Skills-based English (English for business communication, retailing, skin care)

Deloitte

English for Auditors

Conexus

General English / Presentation Skills

Swedbank

General and Banking English

Top

Retail & Business English

Private World

English for Real Estate Agents

Prodev

English for Constructors

Stora Enso

General & Professional English (production, accounting)

Lateko Food

Business & Professional English

LR Finanšu Ministrija

General, Business & Finance English

Wilo

General & Technical English

UnifiedPost

General English & English for Business Communication

Landscape Construction

Business English & ESP (professional landscaping & gardening)

Storent

English for Business Communication

Wirtgen Group Latvija

English for Accountants & English for Business Communication.

Sazinies ar mani

Priecāšos atbildēt uz visiem jautājumiem, kā arī uzsākt sadarbību.