Vizītkarte

Mani sauc Linda Adamova, esmu sertificētā neirovalodas kouče (Neurolanguage Coach), un jau vairāk nekā 15 gadus palīdzu cilvēkiem apgūt angļu valodu

Mana karjera aizsākās 2003.gadā, absolvējot Latvijas Universitāti, kā vidusskolas angļu valodas skolotāja, bet liktenim uzreiz mani “iemetot” pieaugušo izglītībā, kas bija liels izaicinājums. Pievienojoties mācību centram, svešvalodas pasniegšanu nācās apvienot ar centra vadīšanu, kas ļāva iedziļināties pieprasījuma un potenciālā tirgus izpētē. Tolaik konkurence nebija tik liela un pietika ar standarta piedāvājumu, lai piesaistītu klientus. Gadiem ejot, sāka mainīties gan izpratne, gan attieksme pret svešvalodu apguvi, savukārt pakalpojuma sniedzēji nesteidzās mainīt pieeju. Krājot pieredzi, bija skaidrs, ka vecās metodes nestrādā, klienti vairāk un vairāk sāka apzināties savas vajadzības, meklēt alternatīvas, vērsties pēc palīdzības “nestandarta” situācijās. Šis man bija jauns izaicinājums rast atbildes uz jautājumiem par “nevarēšanu”, “nespēju”, “nepārliecību”…….līdz 2015.gadā ieguvu jaunas zināšanas par jaunu svešvalodu apguves metodi – neirovalodas koučingu.

Metode savā pamatā balstās uz “brain-friendly” principiem, apvieno neirozinātni un koučingu. Šīs pieejas mērķis ir palīdzēt mācīties svešvalodas cilvēkiem, kuri (dažādu iemeslu dēļ) nav spējigi tās apgūt standarta apstākļos, piemērām valodu kursos.

Šodien manus pakalpojumus izmanto dažādu profesiju un amatu pārstāvji, kam angļu valoda ir kļuvusi par neatņemamo ikdienas satāvdaļu. Vieni, kam ir nepieciešams uzlabot vispārējās angļu valodas prasmes un iemaņas, paplašināt profesionālās svešvalodas zināšanas. Citi nāk pārvarēt bailes, tikt vaļā no ieraduma kļūdām, uzlabot svešvalodas kvalitāti. Manu klientu vidū ir gan iesācēji, gan cilvēki ir labām zināšanām un prasmēm.  Pēdējos gados esmu pievērsusies dažādu semināru un meistarklašu izstrādei un vadīšanai, veiksmīgi sadarbojoties ar dažādām izglītības platformām. Un esmu allaž pateicīga par izteiktu uzticību un gadiem ilgu sadarbību!

 

Misija…

Aizraut ar savu kaisli pret jaunām zināšanām, iedvesmojot uz to neatlaidīgo apguvi. Dalīties zināšanās un pieredzē, palīdzēt kļūt brīvam no bailēm un iedrošināt lietot svešvalodu, kopā atklāt pašizglītošanās iespējas.

Šis tas par MANI…

  1. valodas: LV, RU, ENG
  2. horoskops: vēzis
  3. vecums: bez laika izjūtas 
  4. acu krāsa: zaļa 
  5. matu krāsa: brunete (dažreiz blondīne) 
  6. galvenā raksturīpašība: SUPER pacietība 
  7. humora izjūta: JĀ!!!
  8. intereses: neirozinātne, Neurolanguage Coaching, Cognitive hypnotherapy, motoceļošana, fenotipoloģija.